В нардепи по Покровську, Добропіллю та Мирнограду зареєструвалося вже 10 кандидатів

- Реклама -

Згідно даним Центральної виборчої комісії в кандидати в народні депутати по 50 округу, до якого входять Покровськ, Мирноград, Добропілля та Добропільський район, зареєструвалося ще 3 кандидати: Сергій Кошуков, Володимир Орос та Катерина Сахарова.

Сергій Кошуков народився у Таджикістані, протягом останніх п’яти років живе в Україні. Є директором ТОВ «Агро-Європродукт». Керівник Добропільської спілки ветеранів та інвалідів АТО. В народні депутати йде від партії «Європейська солідарність». Наразі мешкає в місті Білецьке.

У своїй передвиборчій програмі Сергій Кошуков обіцяє приймати участь у міжнародних програмах та залучати інвестиції для відкриття нових підприємств, залучити європейську програму щодо реанімації шахтарських міст, поновити розвиток агропромислового сектору регіону та забезпечити покращення екологічної ситуації.

Володимир Орос народився у Добропіллі, є керівником ПП арт-кафе «Тролейбус». На вибори йде як самовисуванець.

Основними пунктами передвиборчої програми Володимира Ороса є розвиток малого та середнього бізнесу, smart-міста, безпечне середовище, соціальний захист населення.

Катерина Сахарова народилася селі Вербівка Липовецького району Вінницької області, наразі проживає в Покровську та є заступником директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Покровського району. На вибори йде за списками політичної партії «Опозиційна платформа — За життя».

Своїм виборцям Катерина Сахарова обіцяє виконання Мінських угод, надання Донбасу автономного статусу у складі України, прийняття закону про амністію, закону про вибори та закону про вільну економічну зону на Донбасі, посилення кримінальної відповідальності за скоєння корупційних злочинів державними чиновниками, зниження тарифів на газ для населення України до 3800–4000 грн за тис. куб. м, підвищення прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії – до 7 тисяч гривень та інше.

Відзначимо, що мер Покровська Руслан Требушкін, який ще 12 червня заявив про свій намір балотуватися в нардепи та вже активно веде агітаційну роботу серед населення, ще досі не зареєстрований на сайті ЦВК.

- Реклама -