У нардепи по 50 округу зареєструвалися помічник депутата з Києва та рятувальник з Мирнограду

23 червня ще двоє кандидиатів в народні депутати зареєструвалися по 50 виборчому округу. Про це повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії.

Так, Патімат Мельничук народилася в Криму, наразі мешкає в Києві та є помічником-консультантом народного депутата України. Нажаль, якого саме, не уточнюється.

У передвиборчій програмі Патімат Чупалавівни зазначається, що вона переселенка, тому проблеми внутрішньо переміщених осіб дуже близькі для неї. Також вона наголошує на реалізації молоді, планує ініціювати проект Співдружності  Православних Країн та інше.

Анатолій Чорний народився у Красноармійську, мешкає у Мирнограді, працює помічником командира загону виробничо-профілактичної служби, 10 воєнізованого гірничорятувального загону.

Основними пунктами своєї передвиборчої програми Анатолій Сергійович визначив децентралізацію влади, забезпечення постійної уваги військовослужбовцям, переселенцям та малозабезпеченим категоріям населення, підтримка талановитої молоді, реконструкція парків, скверів у Покровську, Мирнограді, Добропіллі та інших містах округу.

Нагадаємо, по 50 виборчому округу зареєструвалося вже 7 кандидатів. Мера Покровська Руслана Требушкіна, який ще 12 червня заявив про свій намір балотуватися у нардепи, у цьому списку поки що немає.

 

- Реклама -