У травні влада Покровська витратила більше мільйона гривень на обпилювання та утримання зелених насаджень

Тема обпилювання дерев останні роки дуже гостро стоїть у шахтарському Покровську. Влада міста, не зважаючи на думку мешканців, систематично випилює у місті зелені насадження. Зрублені дерева налічують вже тисячі одиниць, а з бюджету міста на ці роботи витрачено не один мільйон.

Ось і у травні 2019 року житлово-комунальний відділ Покровської міської ради не пожалкував бюджетних грошей для видалення та утримання насаджень та сплатив «своїм» підрядникам більше одного мільйона гривень.

Так, 949 тисяч 999 гривень 82 копійки було сплачено ФОП Глушаченко Юрію Єгоровичу за утримання зелених насаджень у травні.

Варто відзначити, що 26-річний підприємець лише рік тому був зареєстрований як ФОП. Але за цей час він вже встиг укласти 21 договір з житлово-комунальним відділом на загальну суму майже 8 мільйонів гривень.

Ще майже 200 тисяч гривень покровська влада сплатила підприємцю з Мирнограду Артему Конову. Цей підрядник також протягом усієї своєї підприємницької діяльності укладав договори чомусь тільки з покровською владою — з відділами освіти, культури, житлово-комунальним відділом, а також з «Управлінням міського господарства» та Шевченківською селищною радою.

Таким чином, тільки у травні влада Покровська витратила на обпилювання дерев та утримання зелених насаджень 1 мільйон 149 тисяч 987 гривень 82 копійки.

Але проблема аварійних дерев в місті нікуди не зникає. А ось здорових зелених насаджень в Покровську залишається все менше й менше. Люди бідкаються, що в місті лишилося зовсім мало місць, де б можна було сховатися у прохолодній тіні. Та команда мера продовжує сотнями видаляти насадження, перетворюючи Покровськ на «місто без дерев».

- Реклама -