Кредит замість грошей: мешканець Покровська потрапив до шахрайської пастки

24-річний мешканець Покровська, який хотів підзаробити грошей, повідомив «роботодавцю» свої особисті дані та пін-код банківської карти. Скориставшись отриманою інформацією, шахраї таємно відкрили кредит на ім’я потерпілого.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернувся місцевий мешканець із заявою про те, що невідома особа відкрила кредит на його ім’я.

З’ясувалось, що кілька тижнів тому потерпілий знайшов в інтернеті оголошення із пропозицією додаткового заробітку. Менеджер «фірми-роботодавця» в телефонній розмові зазначив, що чоловікові необхідно буде відкрити інтернет-гаманець і «підв’язати» свою банківську картку до іншого номеру телефону. За це потерпілому було обіцяно 1 тисячу гривень.

Погодившись на перелічені умови, покровчанин того ж дня отримав обіцяну грошову «винагороду». Вчора, за порадою знайомої, чоловік вирішив перевірити чи немає його прізвища серед клієнтів однієї з компаній, яка надає онлайн-кредити і з великим здивуванням виявив себе в цьому списку. Сума, яку тепер необхідно виплатити покровчанину – 5 тисяч гривень.

За даним фактом співробітники поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -