Колишнього головного лікаря ЦРЛ у Покровську поновили на посаді

Вчора, 6 червня, Красноармійський міськрайонний суд розглянув цивільну справу за позовом колишнього головного лікаря Покровської ЦРЛ Сергія Шутька до Покровської міськради та Покровської ЦРЛ.

Про це повідомляється на офіційному сайті установи.

Так, Сергій Шутько подав до суду заяву про визнання його звільнення незаконним та скасування розпорядження про припинення виконання обов’язків, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, відшкодування моральної шкоди та судових витрат.

Нагадаємо, 12 квітня, без жодних пояснень покровський міський голова Руслан Требушкін звільнив з посади в.о. головного лікаря Покровської ЦРЛ Сергія Шутька. А вже 15 квітня колективу представили нового керівника — Валентину Пилипець.

Рішенням суду позов було задоволено частково:

— визнано незаконним звільнення Шутька Сергія Леонідовича, розпорядження про припинення виконання ним обов’язків скасовано;

— Шутька Сергія Леонідовича поновлено на роботі виконуючим обов’язки головного лікаря Покровської центральної районної лікарні;

— стягнуто з Покровської центральної районної лікарні на користь позивача середній заробіток за час вимушеного прогулу в розмірі 34 455,05 грн.;

— стягнуто з Покровської міської ради у якості відшкодування моральної шкоди 10 000 грн.

В іншій частині позову відмовлено.

Також, на користь Шутька Сергія Леонідовича стягнуто судові витрати: з Покровської міської ради- 5360,50 грн., з Покровської центральної районної лікарні — 3942,10 грн.

Рішення суду в частині поновлення на роботі, а також в частині стягнення середнього заробітку за один місяць в розмірі 19 688,60 грн. судом допущено до негайного виконання.

- Реклама -