Прикордонники повідомили, як минула доба на КПВВ в районі проведення операції Об`єднаних сил

Державна прикордонна служба України повідомляє, що учора пасажиро-транспортний потік зменшився, у порівнянні з попереднім днем.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 15/25; «Мар’їнка» – 0/40; «Новотроїцьке» – 0/0; «Гнутове» – 0/0.

Загалом учора через КПВВ прослідувало 31,2 тисячі осіб та 4,2 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 6995 осіб та 885 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6755 осіб та 1425 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5630 осіб та 1150 транспортних засобів;

«Гнутове» –  2775 осіб та 755 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9040 осіб.

Учора прикордонні наряди Донецького та Лисичанського загонів спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке» та «Станиця Луганська» припинили дві спроби переміщення товарів з порушенням встановлених правил.

Так, на тимчасово окуповану територію України намагались провезти електроінструменти та засоби гігієни на загальну суму понад 70 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення матеріалів справ про адміністративне правопорушення.

Крім того у КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок коли громадянин намагався «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову, кримінальне правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» задокументовано, громадянина передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

- Реклама -