У Мирнограді евакуювали відділ освіти: рятувальники провели практичні навчання

Фахівці Служби порятунку приділяють особливу увагу навчанню громадян. Нерідко знання про те, як діяти при пожежі, рятують життя. Саме тому рятувальники Донеччини проводять не лише теоретичні, але й практичні навчання.

Так, сьогодні, 29 травня, співробітники 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели таке навчання з освітянами міста Мирноград.

Рятувальники розповіли, що робити у разі надзвичайної ситуації. Увагу представники ДСНС приділили і правилам, які спрямовані на недопущення пожеж.

Найкориснішим та цікавим елементом заходу було практичне використання вогнегасника. За допомогою димогенератора рятувальники створили умови, наближені до реальної пожежі. Бійці ДСНС провели евакуацію відділу освіти та ліквідували умовну пожежу. Представники ДСНС продемонстрували, як діяти у разі екстреної ситуації.

Також кожен бажаючий отримав можливість самостійно загасити умовну пожежу. Крім того, фахівці Служби порятунку розповсюдили тематичні листівки.

- Реклама -