Студенти та школярі з Покровська взяли участь у регіональному фестивалі «RoboСхід»

26 травня команда Донецького національного технічного університету участь у третьому регіональному фестивалі «RoboСхід».

Про це повідомляється на офіційному сайті учбового закладу.

Політехніки представили аудиторії макети системи адаптивного вуличного освітлення RoadSSL і голографічного помічника STESHA, два 3D-принтери, придбаних у рамках реалізації проекту 3D-Lab, а також провели майстер-класи, в ході яких ознайомили охочих із основами побудови простих систем автоматики та робототехніки на базі Arduino та конструкторів Lego WeDo 2.0.

«На фестиваль я приїжджаю вже другий рік поспіль, – ділиться своїми враженнями учасник покровської команди Юрій Аносов. – Цей захід – відмінна нагода розповісти про свій проект, а також знайти однодумців та інвесторів. Окрім того, тут можна ознайомитися з розробками інших людей».

Разом із командою ДонНТУ до Краматорська вирушили учні ЗОШ №2 і №12 шкіл міста Покровська, ЗОШ №5 Мирнограда та делегація з міста Родинське. Учнівська молодь відвідала виставку роботів Lego WeDo і MindStorms і взяла участь у конкурсі «Робослалом».

Протігом п`яти годин, поки тривав фестиваль, усі охочі змогли подивитися на презентації дитячої та юнацької творчості у сфері робототехніки, побачити ігри роботів за категоріями «Робофутбол», «Робосумо», «Слалом», «Кегельрінг», а також взяти участь у різних майстер-класах.

Для команди ДонНТУ – це далеко не перший досвід участі у подібних заходах. Восени минулого року студенти вишу за підтримки Добропільського центру молоді «ДОБРО» провели презентацію «Східного робоклубу» в рамках ініціативи “Meet and Code”, яка була спрямована на реалізацію проектів у галузі програмування для дітей і молоді.

- Реклама -