У Покровську планують підвищити тариф на послуги з поводження з побутовими відходами на 291%

- Реклама -

У Покровську планують підвищити тариф на послуги з поводження з побутовими відходами. Відповідна інформація з`явилася на сайті Покровської міської ради.

Так, згідно розрахунків, які були представлені на сайті, вартість вивезення та зберігання побутових відходів для населення та бюджетних установ зросте на 291%.

Так, вартість зберігання та перевезення 1 м³ побутових відходів наразі складає 45 гривень 94 копійки. Після подорожчання мешканці Покровська за 1 м³ будуть сплачувати 133 гривень 77 копійок.

Згідно річної норми накопичення, кожен мешканець багатоквартирного будинку виробляє 2,4 м³ сміття.

Отже, власники квартир будуть сплачувати за зберігання та вивіз сміття 26 гривень 75 копійок з людини.

Мешканці будинків з присадибними дільницями (при наявності всіх видів благоустрою) за сміття сплачуватимуть 16 гривень 5 копійок на місяць з однієї людини.

А власники будинків з присадибними дільницями, які використовують тверде паливо, будуть платити 18 гривень 73 копійки.

Як зазначається на сайті, в результаті підвищення тарифу передбачається поліпшення фінансового стану комунального підприємства «Управління міського господарства», яке й займається вивезенням сміття.

Мешканці Покровська можуть надати свої зауваження та пропозиції щодо встановлення нових тарифів у письмовому вигляді на адресу КП «УМГ» (м.Покровськ вул. Лізи Чайкіної, будинок 1, тел. 0660530903).

Приймаються вони протягом 7 днів з дня оприлюднення інформаціх на сайті міської ради, тобто до 28 травня.

- Реклама -