У Покровську чоловік, представившись кримінальним авторітетом, пограбував хлопця

- Реклама -
Раніше судимий мешканець Покровського району викрав у 21-річного чоловіка золоті прикраси та гроші. Тепер зловмиснику загрожує від чотирьох до шести років позбавлення волі.
Про це журналістам сайту повідомили у прес-службі Красноармійської місцевої прокуратури.
Так, до суду було спрямовано  обвинувальний акт відносно раніше неодноразово судимого мешканця Покровського району, який пограбував чоловіка на суму більше ніж 10 000 гривень.
Під час досудового розслідування було встановлено, що 10 квітня 2019 року приблизно о 23 годині 30 хвилин 28-річний чоловік біля одного з кафе міста Покровськ побачив раніше незнайомого йому 21-річного місцевого мешканця.
Будучи раніше 4 рази засудженим за вчинення крадіжок та грабежів, зловмисник вирішив повторно заволодіти майном та грошовими коштами, які на його думку мали бути у потерпілого, шляхом їх відкритого викрадення.
Для реалізації свого умислу 28-річний чоловік вступив у співбесіду з новим знайомим, під час якої впевнив його в тому, що він кримінальний авторитет, та під приводом проведення особистого обшуку витягнув з кишені брюк 21-річного чоловіка грошові кошти, зняв у нього з шиї золотий ланцюжок з підвіскою – хрестиком та ладанкою, а з середнього пальця правої руки золотий перстень.
Після чого пішов з місця скоєння злочину та уніс з собою майно на загальну суму 10402 гривень 27 копійок.
Органами досудового розслідування дії злочинця кваліфіковані за ч. 2 ст. 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно) КК України.
Тепер йому загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років
- Реклама -