Пігулки з сибутраміном та гуманітарний вантаж від Червого Хреста: як минула доба на донбаських КПВВ

- Реклама -

Усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі, повідомляє Державна прикордонна служба України.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік характеризувався зменшенням порівняно з попередньою добою, особливо у межах дорожнього коридору «Горлівка – Бахмут». Загалом через КПВВ прослідувало 42,1 тисячі осіб та 4,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 6630 осіб та 810 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 10135 осіб та 1645 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 8630 осіб та 1430 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4675 осіб та 990 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11855 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 40/50; «Мар’їнка» – 0/80; «Новотроїцьке» – 15/30; «Гнутове» – 20/10.

Учора в КПВВ «Станиця Луганська» прикордонники Лисичанського загону зі складу Об’єднаних сил за допомогою службового собаки, що спеціально навчений на пошук наркотичних речовин виявили у громадянина України, який слідував на контрольовану територію, 450 пігулок  з вмістом речовини психотропної дії «сибутрамін». Особу та препарати передано співробітникам Національної поліції України для прийняття відповідного правового рішення.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідували 3 вантажівки від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Для мешканців Донецької та Луганської областей направлено гігієнічні набори, сільськогосподарські матеріали та інструменти, медичні препарати, медичне обладнання. Загалом оформлено гуманітарну допомогу вагою 38,2 тонни.

- Реклама -