Як святкуватимуть обласний День Європи у Бахмуті (Афіша)

- Реклама -

У суботу, 18 травня, у Бахмуті відбудеться обласне святкування Дня Європи. Донецька обласна державна адміністрація запрошує всіх мешканців та гостей області відвідати цей захід.

Святкування Дня Європи відбудеться у Нижньому парку. З 12:00 і до самого вечора будуть працювати фотозони – презентації країн Євросоюзу, виставка ужиткового, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Також мешканців будуть вражати своїм талантом вуличні художники та музиканти, «живі скульптури» та мім-шоу.

Усі бажаючі можуть взяти участь у спортивних змаганнях, хореографічних майстер-класах та майстер-класах з виготовлення сувенірної продукції, відвідати дискотеку в стилі 80-90-х, подивитися кращі європейські фільми та мультфільми, а також скуштувати традиційні страви країн Європейського Союзу.

А ввечері, наприкінці свята, для мешканців та гостей області виступить джазовий колектив під управлінням Майка Кауфмана-Портнікова.

Нагадаємо, День Європи-2019 планувалося відзначати у Покровську, але губернатор області Олександр Куць переніс святкування до Бахмуту. Але це не зупинило покровську владу, яка вирішила провести своє власне свято та, навіть, виділило на це з бюджету Покровська майже 3 мільйони гривень.

- Реклама -