Триває прийом заявок на Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України — 2019»

- Реклама -

Онлайн-ресурс AgroPortal.ua проводить IV Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України — 2019».

Як відзначають організатори, основна мета цього конкурсу — сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів місцевого самоврядування на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.

Конкурс буде проходити з квітня по вересень 2019 року. Заявки приймаються від сел та селищ до 5 червня 2019 року.

Для того, щоб прийняти участь громади сіл та селищ мають написати проект розвитку свого населеного пункту, який допоможе вирішити соціальні, економічні, екологічні проблеми та сприятиме розвитку зеленого туризму.

Бажаючим прийняти участь необхідно заповнити анкету села-претендента ІV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України — 2019», а також надіслати на електронну пошту agroportal.ua@gmail.com мінімум одне фото села-претендента на конкурс у гарній якості, вказавши в темі листа назву села та область.

Село-переможець IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України — 2019» отримає 100 тисяч гривень на реалізацію свого бізнес-проекту. Також одне з 10 сіл-півфіналістів отримає у подарунок від Посольства Королівства Нідерланди в Україні зелену алею, що дозволить селу стати ще привабливішим.

Нагадаємо, у 2018 році село Золотий Колодязь Добропільського району прийняло участь у цьому конкурсі та увійшло до десятки найкращих сіл України.

- Реклама -