Завгоспа міської лікарні у Родинському звільнили від кримінальної відповідальності за підробку документів

Завгоспа «Родинської міської лікарні» звільнили від кримінальної відповідальності за складання завідомо неправдивих офіційних документів. Про це журналістам сайту повідомили у прес-службі Красноармійської місцевої прокуратури.
Так, Красноармійським міськрайонним судом було розглянуто справу відносно службової особи КЛПУ «Родинська міська лікарня» за складання завідомо неправдивих офіційних документів.
58-річна жінка з липня 2017 по грудень 2018 року склала та засвідчила своїм підписом табеля, згідно яких нараховується та сплачується заробітна плата. В них вона зазначила про  перебування на робочому місці робітника з комплексного обслуговування і ремонту будівель КЛПУ, який насправді на робочому місці не перебував.
Заробітна плата згідно цих табелів нараховувалась на картку робітнику, а
грошові кошти з неї знімала інша особа.
Судом винесено ухвалу про звільнення завгоспу від кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого за ч.1 ст. 366 (складання завідомо неправдивих офіційних документів) КПК України, за клопотанням колективу КЛПУ «Родинська міська лікарня», який взяв її на поруки.
Нагадаємо, наприкінці 2018 року за систематичні порушення умов контракту з посади головного лікаря «Родинскьої міської лікарні» була звільнена Ельвіра Партика. Син жінки значився у лікарні сторожем та отримував щомісяця зарплатню у розмірі 4-х тисяч гривень, але насправді на робочому місці не перебував, адже вже декілька років мешкає у Києві.
- Реклама -