ОСББ в Родинському продовжують отримувати допомогу від міської влади

- Реклама -

У Родинському активними темпами проходять роботи з благоустрою міста. Міська влада приводить до ладу міські парки, сквери, прибудинкові території. Не забувають й про ремонт житлового фонду. Сьогодні голови ОСББ отримали від влади Родинського значну допомогу — будівельні матеріали для ремонту покрівель.

Усі ОСББ, які звернулися із заявками до Родинської міської ради, отримали сьогодні вранці шифер та оцинковане залізо.

«Протягом року до Родинської міської ради звертаються багато мешканців з проханням допомогти придбати будівельні матеріали для тих чи інших робіт. При плануванні бюджету на 2019 рік, на сесії міської ради, були виділені кошти на підтримку будинків, які створили ОСББ. Сьогодні 7 будинків з аварійною покрівлею отримали близько 800 листів шиферу для того, щоб за літній період встигнути відремонтувати свої покрівлі», — розповіла в.о. родинського міського голови Катерина Андрійченко.

Катерина Сергіївна також відзначила, що усі закупівлі будівельних матеріалів відбувалися через систему Прозоро.

Мешканці Родинського, які сьогодні отримали шифер, зазначали, що для них це — неоціненна допомога, адже самостійно придбати такі необхідні, але такі дорогі матеріали, вкрай тяжко.

«Ми намагаємося якомога більше зробити для мешканців нашого міста. Усі, хто звертається із заявами до міської ради, отримує допомогу. Ці люди нічим нам не зобов`язані, тому що бюджет міста Родинське — це бюджет громади, це гроші наших мешканців, які витрачаються тільки на покращення життя громадян та розвиток міста», — підсумувала Катерина Андрійченко.

- Реклама -