«Водопостачання Донецької області здійснюється «підпільним» шляхом», — голова ДонОДА Олександр Куць

Сьогодні, 25 квітня, під час засідання обласної колегії, голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць повідомив, що водопостачання області наразі здійснюється «підпільним» шляхом.

«Єдина причина, з якої нам не відключають воду — це постійні засідання надзвичайних комісій, прийняття різноманітних рішень, не допуск електриків до об`єктів та інше. Тобто, щоб ви розуміли, як це відбувається. Це щодня у меня ранок починається з водопостачання і до пізньої ночі ми це питання обговорюємо», — відзначив очільник області.

Також Олександр Іванович наголосив, що рівень сплати за водопостачання в окремих містах складає менше, ніж 50%, а графік виконання заборгованності не виконується ніким, окрім Маріуполя. Але це місто має і найбільшу заборгованність за водопостачання.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу» має заборгованність за спожиту електроенергію у розмірі більш, ніж 1 мільярд гривень. У той же час місцеві водоканали заборгували «Воді Донбасу» величезні суми, через що підприємство не може розрахуватися з постачальниками електроенергії.

Зокрема, КП «Покровськводоканал» за останні три роки зростив свій борг перед «Вода Донбасу» з 411,5 тисяч гривень до 64 мільйонів гривень. Водопостачання в місті поки що здійснюється за графіком.

- Реклама -