«За воду не платять, а свята та марафони влаштовують», — губернатор Донецької області Олександр Куць прокоментував ситуацію щодо заборгованності за водопостачання

- Реклама -

Сьогодні, 10 квітня, під час робочого візиту до Покровська, голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць прокоментував ситуацію щодо заборгованності водоканалів перед комунальним підприємством «Компанія «Вода Донбасу».

«Зараз ми постачаємо воду, не сплачуючи за електроенергію і не маючи договору навіть з постачальником «останньої надії». Погасити заборгованість з обласного бюджету не можемо, тому що у нас також є боржники. Міста і райони не платять, але влаштовують свята, якісь марафони і створюють додаткові комунальні підприємства з багатомільйонними бюджетами, а за воду вони не платять… Тому звертаюся до всіх мерів, усіх голів ОТГ, будь ласка, шановні, заплатите за воду і ніяких проблем не буде», — зазначив Олександр Куць.

Голова ДонОДА також розповів, що найбільшу заборгованість перед «Водою Донбасу» мають Покровськ, Бахмут, Краматорськ, Маріуполь та Костянтинівка. Не оплачують рахунки за водопостачання й з окупованної території.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Покровськводоканал» заборгувало «Воді Донбасу» близько 93 мільйонів гривень за водопостачання та водовідведення, через що водозабеспечення міста й досі знаходиться під загрозою.

 

- Реклама -