Напередодні великого свята мешканці Родинського відвідали Святогірську лавру (Відео)

У суботу, 6 квітня, напередодні великого свята Благовіщення, мешканці Родинського відвідали з туристичною поїздкою місто Святогірськ.

Завдяки ініціативі та підтримці депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченка, Родинської міської ради, а також політичної партії «Наш край» такі поїздки для родинців вже давно стали приємною та доброю традицією.

Рано-вранці комфортабельні автобуси вирушили до Святогір`я. Родинці відвідали Свято-Успенську Святогірську лавру, послухали службу в храмі, побували на екскурсії по святим місцям, полюбувалися краєвидами та подихали чистим повітрям.

Варто відзначити, що Свято-Успенська Святогірська лавра була заснована ще в 15 столітті. Зараз це значний духовний центр православної пастви східної України. Послух в обителі несуть більше сотні людей братії.

Абсолютно всі люди дякували організаторам, Сергію Андрійченку і партії «Наш край», і відзначали, як важливі і необхідні такі поїздки. Адже в такі моменти люди заводять нові знайомства, діляться своїми враженнями і просто відпочивають душею в компанії однодумців.

- Реклама -