Завгосп з Родинського постане перед судом за підробку документів

Мешканка Родинського, яка працювала завгоспом у місцевій лікарні, постане перед судом за службове підроблення.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Так, під процесуальним керівництвом Красноармійської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України стосовно 52-річної службової особи, яка обвинувачується у підробленні табелів обліку робочого часу.

Установлено, що у липні-грудні 2017 року та січні-грудні 2018 року мешканка міста Родинське працювала завгоспом у Комунальній лікувально-профілактичній установі «Родинська міська лікарня».

До її посадових обов’язків входило складання та підписування табелів обліку робочого часу, на підставі яких складались розрахункові відомості та виплачувалась щомісячна заробітна плата працівникам лікарні.

Однак жінка, завідомо знаючи, що упродовж півтора року робітник з комплексного обслуговування і ремонту будівель вказаної установи на робочому місті був відсутній, склала та засвідчила своїм підписом 18 табелів із зазначенням відомостей щодо його перебування на робочому місці в зазначений час.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

- Реклама -