У Добропіллі провели масштабне свято спорту

Вчора, 5 квітня, у Добропіллі на стадіоні «Авангард» відбулися святкові заходи, присвячені Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку.

Розпочався захід з параду спортсменів. Вихованці та тренери секцій баскетболу, боксу, бойових мистецтв В’єтнаму, важкої атлетики, волейболу, греко0римської боротьби, дзюдо, кікбоксингу, косікі карате, легкої атлетики, пауерліфтингу, спортивної гімнастики, тенісу, футболу, армрестлінгу, черлідингу, шахів, альпінізму і скелелазіння, а також аматори велоспорту представники громадських організацій «Східний вітер» та «Добровело» стрункими рядами пройшли перед глядачами та почесними гостями.

Наступна частина свята ознаменувалася нагородженням працівників галузі спорту та видатних молодих спортсменів.

Юні футболісти з команди «Шахтар» отримали сертифікат на відвідування футбольного матчу «Шахтар-Динамо», який відбудеться в Харкові 7 квітня.

А Валерію Бегєєву, який очолює рух велолюбителів Добропілля, було передано сертифікат на суму 195 тисяч гривень для відкриття секції з велоспорту.

По завершенню урочистої частини розпочалась діяльність по локаціям, стартували легкоатлетичний забіг на 5 км та велопробіг довжиною 60 км.

- Реклама -