Сотні тисяч гривень у повітря: депутати Покровська не підтримали заборону салютів та фейєрверків у місті

4 квітня під час проведення чергової сесії Покровської міської ради депутати не підтримали проект рішення про заборону використання салютів і феєрверків до завершення операції Об’єднаних сил.

У грудні 2014 року головою Донецької обласної державної адміністрації було заборонено використання піротехнічних засобів. Але остоточне рішення з цього питання повинні прийняти депутати місцевих рад.

Під час обговорення цього питання, депутати уточнили, чи буде це рішення розповсюджуватися на загальноміські свята, такі як Новий рік чи День міста. Після позитивної відповіді, депутати зазначили, що не будуть позбавляти мешканців міста цієї радості, та проголосували проти заборони фейєрверків.

Нагадаємо, салюти є невід`ємною частиною усіх загальноміських свят у Покровську. На піротехніку міська влада не шкодує сотень тисяч гривень з бюджету. Наприклад, фейєрверк під час святкування Нового 2018 року обійшовся мешканцям міста у 170 тисяч гривень. Ще 100 тисяч гривень покровська влада заплатила за салют у Родинському.

Напевно, депутати прифронтового Покровська забули, що в 40 кілометрах від нас йде війна, що кожного дня гибнуть захисники України, що в місті велика кількість переселенців. Ці люди втратили свої домівки, потребують допомоги. Їх лякають гучні вибухи під час салютів. Але міський голова та депутати вважають доцільнішим випускати сотні тисяч гривень у повітря, аніж вирішувати проблеми, які хвилюють городян.

- Реклама -