Зачинені КПВВ та незаконні товари: підсумки доби в районі проведення операції Об`єднаних сил

Минулої доби пасажиро-транспортний потік через лінію зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил у порівнянні з попереднім днем характеризувався певним зменшенням.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Загалом через контрольні пункти в’їзду-виїзду прослідувало 27,6 тисячі осіб та 2,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9280 осіб та 1190 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 9620 осіб та 1605 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8745 осіб.

Нагадаємо, що КПВВ «Гнутове» закрито на реконструкцію. У зв’язку з цим пропуск в межах дорожнього коридору «Новоазовськ-Гнутове-Талаківка-Маріуполь» не здійснюється.  Роботи з облаштування триватимуть до 8 квітня.

Крім того, за рішенням командувача ООС тимчасово призупинено пропуск осіб та транспортних засобів через КПВВ «Мар’їнка». Це пов’язане з обстрілом російськими найманцями дорожнього коридору на цьому напрямку і загрозою життю цивільних громадян та військовослужбовців. Рішення про відкриття прийматиметься додатково.

Решта КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу вчасно та функціонують у штатному режимі.

Сьогодні зранку на в’їзд та виїзд в КПВВ «Майорське» знаходилося 30/10 транспортних засобів, а в КПВВ «Новотроїцьке» – 20/85.

Також учора військовослужбовці Донецького прикордонного загону спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке» завадили спробі переміщення на тимчасово окуповану територію України електрообладнання вартістю майже 40 тисяч гривень.

Товар, що переміщувався з порушенням встановлених правил вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

- Реклама -