У Покровську пройшов семінар «Еко.місто»: як мешканців вчили правилам поводження з відходами

- Реклама -

Вчора, 4 квітня, в Донецькому національному технічному університеті пройшов семінар «Еко.місто», метою якого стало ознайомлення мешканців міста Покровська з основними правилами поводження з побутовими відходами.

Проект реалізується Молодіжним Хабом Покровська та ДонНТУ в рамках програми Британської Ради «Активні громадяни» (“Active Citizens Ukraine”) за підтримки ГО «Міцна громада».

Захід зібрав студентів, школярів, мешканців Покровська та сусідніх міст, екоактивістів, представників органів місцевого самоврядування та небайдужих до навколишнього середовища жителів. Про різні аспекти екожиття розповідали експерти із Києва, Харкова, Покровська, Українська та інших міст.

Наталя Денисенко, заступник директора Kharkiv Zero Waste: кампанія за ресайклінг, продемонструвала, що таке екохаб, чим він живе та як мотивувати людей до сортування та забезпечення сталості та стабільності процесу.

Також присутнім пояснили основні поняття концепції “Zero waste”, яка полягає у відповідальному споживанні ресурсів та мінімізації відходів вдома, та розповіла про те, що необхідно для старту життя у стилі «Нуль відходів» у себе вдома.

Тетяна Тельнюк-Ковтун, вчитель, учасниця проекту “Zero waste school Ukraine”, поділилася власним досвідом роботи зі школярами щодо прищеплення культури сортування, відповідального ставлення до планети та навколишнього середовища дітям, а також розповіла про реалізацію шкільних екопроектів.

По закінченні на учасників семінару чекав живий діалог із запрошеними експертами, а також вікторина та сюрприз від організаторів і партнерів екоподії.

- Реклама -