4 гривні за добу: з гостей Покровська братимуть туристичний збір

- Реклама -

Вчора, 4 квітня, у Покровську відбулася чергова 64 сесія Покровської міської ради. Одним з питань, яке розглядалося депутатами, було встановлення туристичного збору на території міста.

Так, згідно проекта рішення, на території Покровська буде встановлено ставку у розмірі 0,1% від розміру мінімальної заробітної плати за кожну добу тимчасового розміщення особи у містах тимчасового проживання.

Тобто, людині, яка завітала до Покровська та вказала «Туризм», як мету свого перебування у місті, необхідно буде сплатити 4 гривні 17 копійок за кожну добу.

На сесії відзначили, що цей збір не буде торкатися людей, які прибули до Покровська у відрядження. Але якщо у людини не має офіційного договору на роботу, їй доведеться сплатити ці гроші.

Депутати поцікавилися, що робити з переселенцями, яких дуже багато в місті і які вимушені жити у готелях.

«Если у переселенцев есть деньги оплачивать номер в отеле, который стоит 600-700 гривен в сутки, то найдут и 4 гривны заплатить за туристический сбор», — відповіла на це запитання секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко.

Депутати також відзначили, що Покровськ не є туристичним містом та показувати людям тут нічого. Мер Покровська Руслан Требушкін запевнив, що для того, щоб привернути увагу туристів, будуть створені туристичні маршрути, а також відновлені будівлі, які пов`язані з Прокоф`євим та Леонтовичем.

Планується, що кошти, отримані від туристичного збору, будуть надходити до міського бюджету та витрачатимуться саме на розвиток цих туристичних маршрутів.

Депутати підтримали цей проект рішення. У найближчий час на сайті міської ради буде опублікований перелік фізичних та юридичних осіб, які отримають статус податкових агентів, та місць ночівлі, де буде збиратися туристичний збір.

 

 

- Реклама -