Мер Покровська планує створити муніціпальну поліцію

- Реклама -

Наприкінці березня мер Покровська Руслан Требушкін виступив у прямому ефірі одного з місцевих телеканалів. Темою обговорення стала передвиборча програма Руслана Валерійовича, з якою він балотувався у мери нашого міста.

Під час цієї зустрічі очільник міста заявив, що має намір створити у Покровську муніціпальну поліцію. Він впевнений, що у тандемі з Національною поліцією вони зможуть зробити набагато більше для безпеки мешканців.

Також Руслан Требушкін наголосив, що й надалі з бюджета Покровська будуть виділятися кошти на придбання автівок та пального для правоохоронців:

«Поліцейські повинні бути забезпечені якісними та комфортними автомобілями, пальним, формою. Так, це коштує грошей, але ми й надалі будемо це робити, щоб мешканці відчували себе у безпеці».

Підбиваючи підсумки з цього питання, Руслан Требушкін відзначив, що для новоствореної муніціпальної поліції буде закуповуватися транспорт, відкриватися офіси, встановлюватися камери відеоспостереження.

Також очільник міста планує придбати велосипеди для патрульної поліції.

Нагадаємо, протягом 2018 року майже на кожній сесії міської ради приймалися рішення щодо передачі  пального на сотні тисяч гривень для поліції. Також комунальним підприємством «Покровськводоканал» було придбано дві автівки: Renault NEW Duster за 498 тисяч 600 гривень та Toyota Camry 2017 року випуску за 885 тисяч 783 гривні.

 

- Реклама -