Допомога від ООН, викрадений автомобіль та незаконні товари: підсумки доби на донбаських КПВВ

Пропуск громадян через лінію розмежування в межах дорожнього коридору «Новоазовськ-Гнутове-Талаківка-Маріуполь» не здійснюється. КПВВ «Гнутове» закрито на реконструкцію, роботи з облаштування триватимуть до 7 квітня.

Решта КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу вчасно та функціонують у штатному режимі.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік був динамічним та мав тенденцію до збільшення. Загалом через КПВВ прослідувало 34,2 тисячі осіб та 4,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7450 осіб та 985 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6950 осіб та 1300 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6415 осіб та 1210 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4855 осіб та 1175 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8560 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 0/20; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 0/40.

Учора військовослужбовці Краматорського прикордонного загону  спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» завадили спробі переміщення на тимчасово окуповану територію України обладнання для побутових електромереж вартістю майже 20 тисяч гривень. Товар, що переміщувався з порушенням встановлених правил вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Крім того у КПВВ «Новотроїцьке» прикордонний наряд затримав автомобіль «Chevrolet» 2007 року випуску української реєстрації, який за базами даних Інтерполу значився викраденим в Україні. На автомобілі громадянин України прямував на виїзд до ТОТУ. По даному факту проінформовано Укрбюро Інтерполу в м. Києві, транспортний засіб передано представникам Національної поліції України.

Також через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідували 6 вантажівок з гуманітарною допомогою (сантехніка та будівельні матеріали) від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, загальною вагою 85,9 тонн.

- Реклама -