115 тисяч за картоплю: мешканець Покровська став жертвою інтернет-шахрая

115 тисяч гривень заплатив мешканець Покровська інтернет-шахраю за картоплю, яка так і не доїхала до покупця. Наразі поліцейські розшукують злочинця, який незаконно заволодів чужими коштами.

Так, вчора до Покровського відділу поліції звернувся 51-річний покровчанин. Чоловік знайшов оголошення на сайті, в якому незнайомець пропонував картоплю за ціною, значно нижчою ніж на ринку. Потерпілий зв’язався із постачальником і чоловіки по телефону домовились, що як тільки покупець переведе гроші за певну кількість мішків картоплі, їх одразу буде завантажено й доставлено до Покровська.

Отримавши від покровчанина 115 тисяч гривень, незнайомець запевнив його, що вантаж вже виїхав і через кілька годин буде в зазначеному місці. Коли час прибуття вантажівки з картоплею сплинув, потерпілий кілька разів намагався додзвонитися до продавця, однак той припинив виходити на зв’язок. Зрозумівши, що потрапив до шахрайської пастки, чоловік прийшов до поліції, де написав відповідну заяву.

За даним фактом співробітниками поліції відкриті кримінальні провадження за ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Зловмиснику, який збагатився за чужий рахунок, загрожує до 3-х років позбавлення волі.

- Реклама -