Е-декларування — 2019: що задекларував голова Покровської райдержадміністрації Анатолій Шишко

З 1 січня 2019 року в Україні розпочалася кампанія декларування доходів за минулий рік. Так, свої статки задекларував і голова райдержадміністрації Анатолій Шишко.

Родина Анатолія Васильовича складається з дружини Світлани.

Нерухомість

Анатолій Шишко має у власності дачний будиночок загальною площею 288,90 м² та земельну ділянку площею 1700 м² в місті Урзуф, а також квартирою у Покровську.

Його дружина, Світлана, володіє квартирою у Донецьку, придбаною у 2012 році, земельною ділянкою у Покровському районі, будівлею кафе, садовим будиночком і частиною будівлі складу. Також Світлана Вікторівна задекларувала житловий будинок у Покровську площею 667,8 м², який наразі ще не прийнятий в експлуатацію.

Транспорт

У власності Анатолія Шишко є автомобіль MITSUBISHI PAJERO, 2008 року випуску, який на момент набуття у власність коштував 400 тисяч гривень.

Світлана Шишко має дві автівки — ЗАЗ LANOS та VOLKSWAGEN PASSAT 2012 року випуску.

Корпоративні права

Світлана Шишко має корпоративні права у декількох підприємствах: ТОВ «Волна» (роздрібна торгівля пальним), ТОВ «ОКЕАН ЛТД» (роздрібна торгівля рибою), ТОВ «РЕГІОН» (надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна), ТОВ «СВІТОЧ» (надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна), ТОВ «АПШЕРОН» (інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах).

Доходи

За 2018 рік Анатолій Шишко, як голова Покровської райдержадміністрації, отримав 293 тисячі 761 гривню заробітної плати, що  становить близько 25 тисяч гривень на місяць. Також Анатолій Васильович отримав два грошових подарунки на загальну суму 2033 гривні, 67 тисяч 761 гривню пенсії та 172 тисячі 120 гривень процентів.

Дружина Світлана задекларувала 936 тисяч гривень доходу від підприємницької діяльності та 15 гривень процентів.

Грошові активи

На рахунках родини Шишко загалом лежить 493 тисячі 318 гривень.

 

- Реклама -