Кадрові зміни в Покровсько-Ясинуватському військкоматі: призначено нового комісара

Сьогодні, 18 березня, у Покровсько-Ясинуватському ОМВК відбулися кадрові зміни. Так, на посаду військового комісара було призначено майора Ігора Валяєва.

Кадрові зміни у військкоматі відбулися у зв`язку з підвищенням підполковника Валерія Бєляєва, який до цього часу займав вищевказану посаду.

Як повідомляється на сторінці Покровсько-Ясинуватського ОМВК у соцмережі Фейсбук, сьогодні вранці до військкомату прибув військовий комісар Донецького ОВК полковник Олександр Сергєєв для оголошення наказу про переміщення військового комісара Покровсько-Ясинуватського ОМВК підполковника Валерія Бєляєва на посаду заступника військового комісара – начальника мобілізаційного відділу Донецького ОВК.

Після урочистого шикування з нагоди призначення на нові посади відбулась нарада за участю військового комісара Донецького ОВК та новопризначених офіцерів.

Метою наради стало обговорення нових планових завдань на 2019 рік та заходів щодо запобігання та недопущення випадків корупційних правопорушень у військовому комісаріаті.

Довідково:

Майор Ігор Станіславович Валяєв народився в м. Ясинувата Донецької області у 1978 році, закінчив Харківський інститут танкових військ при Харківському ДПУ у 2000 р. Пройшов офіцерський шлях від командира взводу механізованної дивізії, помічника начальника 1 – го відділення мобілізаційного обліку, начальника відділення комплектування та призову, заступника військового комісара – начальника мобілізаційного відділення і до військового комісара на сьогоднішній день. Одружений, має двоє дітей.

- Реклама -