Двоє мешканців Мирнограду віддали свої кошти шахраям: відкриті кримінальні провадження

- Реклама -

Пенсіонерку та чоловіка з Мирнограду ошукали шахраї. Наразі потерпілі написали заяви до Мирноградського відділення поліції, за якими були відкриті кримінальні провадження. Правоохоронці розшукують осіб, причетних до даних злочинів.

Так, до поліції звернулась 79-річна жінка із заявою про те, що невідома особа незаконно заволоділа грошима, які знаходились на її банківському рахунку.

З’ясувалось, що пенсіонерці спочатку подзвонив незнайомець, представився співробітником банку і повідомив, що зараз банк проводить перереєстрацію номерів банківських карток своїх клієнтів, тому жінці необхідно назвати свої особисті данні і чекати смс-повідомлення з новим номером. Пенсіонерка так і зробила. І через деякий час  вона дійсно отримала смс, однак в ньому було повідомлення про зняття грошей з рахунку. Таким чином зловмисник присвоїв собі 6 тисяч 900 гривень потерпілої.

А 33-річний мешканець Мирнограду перерахував продавцю з сайту купівлі-продажу автозапчастин 10 тисяч 600 гривень. Постачальник запевняв, що як тільки гроші опиняться на його рахунку, він одразу скине номер декларації.

Прочекавши кілька днів та так і не отримавши, ані обіцяного номеру, ані замовлення, покупець здогадався, що це була звичайна шахрайська пастка. Потерпілий прийшов до Мирноградського відділення поліції, де написав відповідну заяву.

За даними фактами правоохоронцями відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Особам, які поповнили свої кишені за чужий рахунок, загрожує до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -