Рятувальники Покровська провели для школярів незвичайний урок безпеки

- Реклама -

Головна мета інформаційно-роз’яснювальної роботи, яку рятувальники проводять серед підростаючого покоління, — це сформувати відповідальне ставлення до власної безпеки. Саме тому фахівці ДСНС регулярно проводять у закладах освіти профілактичні заходи.

Так, вчора, 13 березня, представники 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели для учнів  Гришинського НВК нестандартний урок безпеки.

Для того, щоб кожна навчання було не лише корисним, але й цікавим і, відповідно, ефективним, рятувальники використали тематичну гру «Ріскленд».

Під час гри діти знайшли відповіді на такі запитання, як «Що робити, якщо в будинку або школі виникла пожежа?», «Як поводитися під час грози?», «Як допомогти людині, яка провалилася під лід?» та багато іншого.

Однак найцікавіше чекало на школярів попереду. За допомогою учбового димогенератора рятувальники створили умови, наближені до реальної пожежі. Діти повинні були правильно здійснити евакуації із класу.

Маленькі учасники заходу зазначили, що їм дуже сподобалося спілкуватися із рятувальниками. Діти пообіцяли, що не будуть порушувати правила безпеки життєдіяльності.

- Реклама -