Поліція Покровська виявила аптеку, де незаконно продавали лікарські препарати, що містять наркотики

330 кодеїновмісних таблеток вилучили оперативники під час обшуку в аптеці, розташованій в центрі Покровська, повідомляє Покровський відділ поліції.

Співробітники Покровського відділу поліції отримали оперативну інформацію про те, що в одній з аптек міста можна придбати комбіновані лікарські препарати, що містять наркотики, без рецепту.

Під час обшуку поліцейські під процесуальним керівництвом прокуратури виявили та вилучили кодеїновмісний препарат, який реалізовувався з порушенням вимог чинного законодавства.

Вилучені препарати направлені на експертизу.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 320 «Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів» Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Тривають слідчі дії.

- Реклама -