Незаконні товари, хабарі та гуманітарний вантаж: прикордонники повідомили, як минула доба на донбаських КПВВ

Минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік характеризувався певним зменшенням у порівнянні з попереднім днем. Про це прикордонники повідомили на своєму офіційному сайті.

Загалом учора через КПВВ прослідувало 39,4 тисячі осіб та 4,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9610 осіб та 1120 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8605 осіб та 1425 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7210 осіб та 1170 транспортних засобів;

«Гнутове» –  4075 осіб та 920 транспортних засобів.

«Станиця Луганська» – 9925 осіб.

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 20/30; «Мар’їнка» – 30/50; «Новотроїцьке» – 10/40; «Гнутове» – 15/20.

Також учора в КПВВ «Майорське», «Мар’їнка» та «Новотроїцьке»  прикордонники Краматорського та Донецького загонів, що діють у складі Об’єднаних сил, під час огляду трьох автомобілів, які рухалися через лінію зіткнення на виїзд до тимчасово окупованої території України, виявили побутову техніку, коштовний наручний годинник та пристрій для перекачки меду на загальну суму майже 465 тисяч гривень.

А в КПВВ «Станиця Луганська» та «Мар’їнка» прикордонники Лисичанського та Краматорського загонів спільно з працівниками фіскальної служби під час огляду особистих речей двох громадян України виявили товари народного споживання на загальну суму більше 24 тисяч гривень.

В усіх випадках виявлені товари встановленим порядком передано працівникам ДФС для прийняття правового рішення.

Крім того, в КПВВ «Мар’їнка» співробітники Держприкордонслужби зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» за безперешкодний пропуск через лінію зіткнення за грошову винагороду. На свою пропозицію він отримав від прикордонників категоричну відмову, після чого порушника передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідували 9 вантажних автомобілі від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області продуктові набори, товари медичного та сільсько-господарчого призначення загальною вагою 180 тонн.

- Реклама -