Політична партія «Наш край»: влада має змусити монополістів встановити безкоштовні газові лічильники

- Реклама -
Партія «Наш край» вже кілька років наполегливо закликала владу звернути увагу на проблему безкоштовного встановлення газових лічильників для домогосподарств.
Для цього є відповідні документи уряду та рішення судів. Але ані «Нафтогаз», ані газові олігархи зі своїми облгазами не поспішають виконувати свої зобов’язання. При цьому встановлення лічильника вже закладено у тариф на газ.
Нарешті влада дослухалася до наших закликів та вирішила покінчити із існуванням необлікованих обсягів газу, які давали можливість монополістам маніпулювати та отримувати надприбутки. Уряд доручив «Нафтогазу» надати план встановлення безкоштовних лічильників для 3 млн домогосподарств, які не мають приладів обліку газу.
Також уряд відреагував на чисельні заклики «Нашого краю» та відмовився продовжити контракт із Андрієм Коболєвим, керівником НАК «Нафтогаз України».
«Наш край» закликає уряд забезпечити контроль над виконанням рішення про встановлення 3 млн газових лічильників у 2019 році. Треба покінчити з розкраданням газу та обдурюванням людей.
Також партія закликає владу провести тотальну перевірку наявності та якості загальнобудинкових приладів обліку газу для уникнення зловживань із боку облгазів.
- Реклама -