Ні телефону, ні автівки: чоловіки з Покровська потрапили на ґачок до шахраїв

Мешканці Покровська, не дивлячись на активну інформаційну політику щодо дій шахраїв, продовжують перераховувати гроші невідомим людям.

Так, до чергової частини Покровського відділу поліції із заявою про шахрайські дії з боку невідомої особи звернувся 33-річний місцевий мешканець. Чоловік розповів, що знайшовши в інтернеті оголошення про продаж мобільного телефону, він вирішив його купити.

Для цього потерпілий зв’язався із продавцем і вони домовились, що як тільки покупець перерахує гроші за ґаджет та його доставку, йому одразу буде відправлено замовлення. «Загальна сума, яку я відправив незнайомцю — 1 тисяча 934 гривні. Минуло вже кілька днів, а своє замовлення я так і не отримав, а сам продавець на контакт не виходить»,- розказав правоохоронцям ошуканий мешканець Покровська.

Цього ж дня покровські поліцейські зареєстрували ще один факт шахрайства. Так, 50-річний місцевий житель відшукав на одному з сайтів купівлі-продажу автомобілів оголошення в якому, фірма-автоділер з м.Кам’янське пропанувала недорогі автомобілі й обіцяла самостійно пригнати машину потенційному покупцю.

Покровчанин вирушив в зазначений населений пункт і на місці уклав угоду з менеджером фірми, який запевнив, що як тільки потенційний автовласник зробить перший внесок в розмірі 35 тисяч гривень, працівники фірми самі приженуть автівку у Покровськ, а залишок – 80 тисяч гривень можна буде виплатити протягом п’яти років. Чоловік відразу перевів гроші на вказаний у договорі банківський рахунок.

Після цього він повернувся додому та почав чекати на омріяний автомобіль. Коли термін доставки автівки сплинув, стурбований чоловік почав телефонувати менеджеру, який називав різні причини затримки. Покровчанин вирішив відмовитись від послуг даної фірми й попросив повернути свої гроші, однак у відповідь почув лише відмову. Після цього потерпілий звернувся до поліції.

За обома фактами правоохоронцями відкриті кримінальні провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Особи зловмисників встановлюються. Тривають слідчі дії.

- Реклама -