Громадськість Покровська вчили взаємодіяти з органами самоврядування

- Реклама -

У переміщеному до Покровська ДонНТУ пройшов тренінг-семінар «Процес побудови дієвої комунікації органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування  з громадськістю».

Захід відбувся у рамках Тижня відкритого уряду в Україні за сприяння навчально-наукового Інституту післядипломної освіти, повідомляється на офіційному сайті закладу.

Учасниками тренінгу стали викладачі та співробітники ДонНТУ, а також мешканці Покровська, представники підприємств міста та органів місцевого самоврядування Донецької області.

Під час семінару лектор Олена Сервачак, доцент кафедри історії та права ДонНТУ, розповіла присутнім про сутність поняття «комунікація», канали отримання та спотворення інформації, а також про механізми спілкування. Окремо торкнулися питання видів і принципів побудови ефективного зворотного зв’язку.

Друга частина семінару-тренінгу була присвячена комунікативним бар’єрам і їх подоланню. Цікавим доповненням тренінгу стало виконання учасниками інтерактивних завдань у рамках запропонованої тематики, а також активне обговорення питань у формі дискусії.

Своєрідним же підсумком всього семінару стало визначення 10 заповідей успішного комунікатора та обмін думками та враженнями щодо почутого.

- Реклама -