Мешканець Покровська, який звинувачується у сексуальному насильстві над прийомними дітьми, у березні предстане перед судом

- Реклама -

31 березня спливає строк утримання під вартою Ігоря Падалка, мешканця Покровська, який звинувачується у сексуальному насильстві над чотирма дівчатами, що були під його опікою.

Вчора, 28 лютого, під час брифінгу начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області Миколи Семенішина, журналісти поцікавилися, на якій стадії знаходиться розслідування.

Начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін повідомив, що наразі проводяться усі необхідні слідчі дії та експертизи. У березні цю справу планують передати до суду. Також головний поліцейський наголосив, що і поліція, і прокуратура будуть клопотати про подовження для підозрюваного строку утримання під вартою.

Нагадаємо, що наприкінці січня чотири дівчинки з прийомної сім`ї Ігоря Падалко повідомили про факти насильства. Діти на той час вже знаходились у Краматорському реабілітаційному центрі. 30 січня чоловік з дружиною намагалися виїхати з міста, але були затримані працівниками поліції. А 31 січня у Красноармійському суді відбулося закрите засідання, в ході якого Ігорю Падалці був обраний запобіжний захід у вигляді двох місяців тримання під вартою.

- Реклама -