Монстр чи благодійник: у Покровську опікуна однієї з прийомних родин звинувачують у ґвалтуванні неповнолітніх дівчат (ОНОВЛЕНО)

Останнім часом сім’я Падалко була під особливою увагою не тільки мешканців Покровська, але й всієї України. Захисники тварин проводили масштабні акції та флешмоби, щоб врятувати левів та ведмедів з «зоопарку смерті».  Але ніхто з громади та можновладців не звертав увагу на дітей, які вже багато років знаходились під опікою Ігоря Падалко.

Сьогодні, 29 січня, Покровськ сколихнула жахлива новина. З власних джерел стало відомо, що завдяки оперативній роботі поліції, було виявлено, що четверо неповнолітніх дівчаток з родини Падалко зазнавали дій сексуального характеру від опікуна. Наразі дівчата написали заяви до поліції щодо фактів зґвалтування. За словами постраждалих, опікун протягом декількох років змушував неповнолітніх вступати з ним в статеві відносини.

Поліція миттєво відреагувала на звернення неповнолітніх. Зараз дівчата, як і всі його прийомні діти, знаходяться у Краматорському Центрі соціально-психологічної реабілітації та проходять медичне обстеження. Даний факт внесений до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань.

Чи були факти сексуальних домагань, з’ясує слідство.

Протягом багатьох років Ігор Падалко був відомий мешканцям Покровська, як благодійник, який годував безхатченків, брав опіку над сиротами, і за його словами, рятував життя тварин.

Ця новина шокувала все місто і журналісти сайту DDK звернулися до Ігоря Падалки з проханням спростувати чи підтвердити дану інформацію. Ігор Миколайович неохоче йшов на контакт і в телефонній розмові повідомив, що зараз знаходиться вдома на лікарняному, бо в п’ятницю переніс гіпертонічний криз. Коли все ж таки журналістам вдалося зустрітися з Ігорем, то він сказав, що навіть коментувати таку інформацію не хоче.

«Дети с нами 9 лет живут. И кто мог придумать такой бред, я не понимаю. Уже 3 месяца на мою семью оказывается давление. Сначала говорили о том, что я мучаю животных, теперь добрались и до моих детей», — говорить опікун Ігор Падалко.

На даний час у родини Падалко забрали всіх дітей. Як зазначив Ігор, цю ситуацію він так не залишить і обов’язково «докопается до правды» хто та з яких причин влаштував травлю його родини.

В той же час відкритим залишається питання, чому соціальні служби міста Покровськ протягом багатьох років не приділяли належної уваги умовам проживання дітей у сім’ї Падалко, адже такі родини повинні бути під особливим наглядом спеціалістів.

- Реклама -