Рятувальники розповіли мешканцям Мирнограду, як врятувати оселю від пожежі

Населення часто порушує елементарні правила пожежної безпеки, не приділяючи їм належної уваги або просто тому, що не знає їх. Це приводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають доволі часто. Аналіз пожеж частіше показує, що винуватцями більшості з них є самі мешканці, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки, необережно поводяться з вогнем під час паління та інше.

З метою мінімізації кількості пожеж та загибелі на них людей представники Служби порятунку проводять профілактичну роботу.

Так, вчора, 19 лютого, співробітники 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області спілкувалися із мешканцями Мирнограду.

Рятувальники розповіли про найбільш розповсюджені  причини виникнення пожеж. Фахівці Служби порятунку зауважили, що пожежі можуть виникати  від несправної електропроводки або неправильної експлуатації електромережі. Це може статися, наприклад, якщо в одну розетку включити декілька побутових приладів водночас. Виникає перевантаження, проводи можуть нагрітися, в ізоляції спалахнути.

Головну увагу під час бесід представники ДСНС приділили основним запобіжним заходам і правилам пожежної безпеки при експлуатації електричних та нагрівальних приладів, що використовуються у побуті.

Для кращого засвоєння інформації фахівці ДСНС роздали мешканцям міста тематичні листівки.

- Реклама -