Наркотики, хабарі та незаконні товари: підсумки минулої доби на донбаських КПВВ

За минулу добу відмічається збільшення пасажиро-транспортного потоку, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Так, через КПВВ прослідувало 34,6 тисячі осіб та 4,1 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7940 осіб та 875 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7510 осіб та 1155 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 6590 осіб та 1175 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3765 осіб та 795 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8815 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 40/55; «Мар’їнка» – 20/80; «Новотроїцьке» – 65/40; «Гнутове» – 20/40.

Учора прикордонні наряди Донецького та Краматорського загонів спільно із співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке», «Мар’їнка» та «Майорське» завадили двом спробам порушення правил переміщення через лінію розмежування товарів, серед виявленого – верхній одяг та парфуми, на загальну суму майже 110 тисяч гривень. Товари вилучено представниками фіскальної служби для здійснення подальшого процесуального оформлення.

У КПВВ «Мар’їнка» військовослужбовці Краматорського прикордонного загону за допомогою службового собаки з пошуку наркотичних речовин виявили чоловіка, який намагався перемістити через лінію розмежування речовину рослинного походження, ймовірно – канабіс. Наразі особу, виявлену наркотичну речовину та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передано представникам Нацполіції.

Крім того у КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин України, намагався «домовитися» щодо приховування інформації про виявлення в нього незаконного ідентифікаційного документа виданого окупаційною адміністрацією РФ. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Кримінальне правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» задокументовано, особу передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

- Реклама -