Мешканець Покровська втратив 6 тисяч гривень, замовивши в інтернеті автозапчастини

Мешканець Покровська перевів 6 тисяч гривень незнайомцю за обіцяні автозапчастини. Продавець виявився шахраєм. Правоохоронці наразі встановлюють його особу.

Як повідомляє Покровський відділ поліції, чоловік знайшов на сайті з купівлі-продажу автозапчастин необхідні йому деталі, зідзвонився із постачальником і зробив замовлення, відправивши передплату в розмірі 6 тисяч гривень.

Після того, як замовник не отримав від продавця обіцяний номер декларації відправленого товару, а всі спроби додзвонитися виявились марними, покровчанин звернувся за допомогою в поліцію.

За цим фактом слідчими відкриті кримінальні провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для зловмисника покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

Правоохоронці нагадують: не поспішайте перераховувати гроші незнайомцям з інтернет-сайтів. Аби стовідсотково перестрахувати себе – домовляйтесь про розрахунок за товар лише при його отриманні і перевірці на повну відповідність вашим запитам.

 

- Реклама -