Голова Покровської райдержадміністрації відзвітує про роботу за 2018 рік

12 лютого у приміщенні зали засідань Покровської райдержадміністрації (пл.Шибанкова, 11, 4 поверх) відбудеться публічний звіт голови про роботу у 2018 році.

Метою публічного звіту є інформування громадськості про підсумки діяльності Покровської райдержадміністрації у сфері економічного розвитку району, надання соціальних послуг в галузях освіти, охорони здоров’я, підтримки сім’ї, дітей та молоді, культури і спорту, вирішення питань ВПО, житлово-комунального господарства, земельних відносин, та інше, за підсумками 2018 року.

Захід розпочнеться о 13-00. Спочатку буде презентовано публічний звіт голови Покровської райдержадміністрації, а потім усі біжаючі зможуть задати питання, що їх цікавлять.

На захід запрошують представників  громадських організацій та об’єднань, ЗМІ, організацій роботодавців, профільних спілок, некомерційних організацій, експертів та інших зацікавлених осіб.

За більш детальною інформацією можна звернутися до начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Шестакової Наталії Валентинівни (тел. 0502112925, emаil: ekonomkrasnrda@gmail.com) або до начальника відділу діловодства, контролю та з питань організаційної роботи Татаркової Ірини Михайлівни (тел. 0507689466).

- Реклама -