Незаконні товари та гуманітарний вантаж від Червоного Хреста: підсумки минулої доби на донбаських КПВВ

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування відкрились за графіком зимового періоду та функціонують у штатному режимі, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Пасажиро-транспортний потік залишається на рівні попередньої доби. Через КПВВ прослідувало 35,1 тисячі осіб та 4,1 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8050 осіб та 920 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7215 осіб та 1180 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 6645 осіб та 1185 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3775 осіб та 845 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9320 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 30/50; «Мар’їнка» – 50/60; «Новотроїцьке» – 10/70; «Гнутове» – 25/20.

Минулої доби прикордонні наряди Краматорського загону спільно з працівниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Майорське» завадили спробі переміщення з тимчасово окупованої території України тютюнових виробів вартістю майже 20 тисяч гривень. Товар передано представникам фіскальної служби для процесуального оформлення порушення правил переміщення через лінію розмежування товарів.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до ТОТ України прослідувало 7 вантажівок від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Для жителів Донецької та Луганської областей направлено 96,7 тонн гуманітарної допомоги, а саме – продуктові і гігієнічні набори, оргтехніку, товари медичного призначення, лікарські препарати та медичне обладнання.

- Реклама -