100 щасливчиків на чолі з мером або скільки громада Покровська заплатить за лекції Ігоря Пінтусевича-Бабічева

Особливою зацікавленістю мера Покровська до навчань одіозного тренера Іцхака Пінтосевича вже нікого не здивувати. Традиційно на початку лютого Руслан Требушкін відвідує сам та возить своїх підопічних та наближених осіб на мегатренінг «Дій! Впливай! Живи! Багатій! Люби!».

На лекції з розвитку бізнесу, удосконалення особистості та комунікації, з міського бюджету систематично виділяються колосальні суми. Ось і цього року, подія такого масштабу не залишиться осторонь чиновників Покровська, а точніше — гаманців платників податків.

За словами керуючої справами виконкому Алевтини Жук, цього року щасливчиками, які зможуть відвідати тренінг Іцхака Пінтосевича ( або ж за документами, Ігоря Пінтусевича-Бабічева ) стануть 100 людей.

Система відбору кандидатів доволі проста. Мешканцям Покровська виділили 300 «лотерейних» квитків, які залишили у Комітеті самоорганізації населення та Центральній бібліотеці, для жителів Мирнограда та Добропілля – по 100 квитків. Таким чином, серед існуючих 500 квитків, щасливчиками, які за свій рахунок мають їхати до Києва та проживати там теж за свої кровні, але з квитком на мегатренінг Пінтосевича, стануть 100 людей. Яким чином буде проводитись цей «атракціон нечуваної щедрості» – невідомо, але переможці будуть визначені 25 січня та сповіщені про свій виграш телефоном.

До речі, про самі квитки на подію. Ціна абонементу для відвідування тренінгу починається з 6000 гривень, а закінчується 35 000 гривень.

Дізнатись про це з самого сайту Мегатренінгу неможливо без попередньою реєстрації. Після невеличкої  процедури, яка складається з введення свого ім’я, e-мейлу та номера мобільного телефону, прайс все ж таки з’являється. Якщо припустити, що Покровська міська рада придбала найдешевші квитки, то виходить кругленька сума в 60 000 гривень. Іншими словами, аби 100 людей на чолі з головним фанатом Пінтосевича Русланом Требушкіним послухали про уважність, «перепрошили свій мозок», покращили якість життя та отримали новий погляд та нові думки, платники податків Покровська (тобто всі працюючі жителі міста) мають заплатити фірмі одіозного тренера, за мінімальними підрахунками,  більш ніж півсотні тисяч гривень.

Як видно з коментарів у соціальних мережах та ЗМІ, покровчани не дуже радіють такому безглуздому витрачанню бюджетних коштів.

Детальніше хотілось би зупинитись на гуру тренінгів  Пінтусевичі-Бабічеві. За час своєї підприємницької діяльності, за даними сайту YouControl,  Ігор Борисович виступав засновником багатьох фірм. Так, його ім’я згадується в уставних документах ТОВ «Агенція «IPIO», яке займається видавництвом книжок, вже у відомому нам ТОВ «IPSystems», яке і влаштовує для покровських чиновників тренінги. Є ще у Пінтосевича і цікава фірма ТОВ «Ламіал ЛТД», яка займається будівництвом та знаходиться на Кіпрі, тобто в офшорній зоні.

Тож, як збагатіти, жити та любити, Ігор-Іцхак знає стовідсотково і залюбки навчить мешканців Покровська своїм секретам успіху за «символічну» суму…

- Реклама -