Грибок та пліснява: як виглядає відремонтований за 1.5 мільйона гривень дитсад «Ластівка» у Покровську

До редакції сайту звернулись обурені батьки дітей, які відвідують дитячий садок №8 «Ластівка». Справа в тому, що умови в яких знаходяться діти просто жахливі: зі стелі тече вода, на стінах грибок та пліснява, зранку температура повітря в групах не вища за 11 градусів за Цельсієм.

«Нам сказали принести у кого есть обогреватели, — розповіла мама чотирирічного хлопчика Марина. – Утром в комнатах холод сумасшедший. Ребенок из-за этого часто болеет. Я понимаю, что с садиками у нас сейчас проблема и в сад не так просто попасть, но мы с мужем уже задумываемся над тем, чтобы перевести ребенка в другой. Жаль, не удалось сфотографировать туалет. Там вообще ужас, что творится. И это при том, что мы собираем на ремонт по 400 гривен!»

Найбільше обурює той факт, що це все відбувається у нещодавно відремонтованому садочку. Згідно з документацією, ремонт тут проходив у 2017 та 2018 роках та коштував бюджету Покровська більше 1 мільйона гривень.

Роботи проводив Лобач Вадим Євгенович. ФОП був зареєстрований як підприємець у Мирнограді 9 вересня 2017 року, всього за два дні до укладання договору з відділом освіти. Звісно, цей факт не завадив довірити саме цьому підряднику такий важливий об’єкт. Взагалі, процедура відбору підрядника була проведена з помилками, наприклад, замовник  робіт (Відділ освіти Покровської міської ради,- ред.) не опублікував кошторис, а в тендері приймала участь лише одна фірма.

Звісно, тим, що тендери у Покровську виграють лише наближені до мера та його команди  фірми-підрядники, вже нікого не здивуєш. Мирноградські горе-підприємці вже ремонтували велику кількість покровських об’єктів, але, нажаль, жоден з них не може похизуватись якістю виконання робіт. Так і на цей раз…

Діти – наше майбутнє, а через жадібність та корупційні схеми дорослих, їм доводиться весь день знаходитись у вологих приміщеннях, мерзнути та дихати пліснявою…

- Реклама -