У Покровську розказали про основні видатки бюджету 2019 року в галузі освіта

- Реклама -

Протягом тижня у Покровську триває презентація та обговорення бюджету міста на 2019 рік. Мешканцям вже представили видатки по таким галузям як медицина та соціальний захист населення. Також вчора  громадськості Покровська було представлено й видатки по освіті, культурі та спорту.

Так, у 2019 році на освіту планують витратити майже 211 мільйонів гривень, з яких 116 мільйонів 750 тисяч – це кошти з місцевого бюджету, 1 мільйон 233 тисячі – субвенція на інклюзивно-ресурсні центри та 92 мільйони 853 тисячі – освітня субвенція.

Найбільшу частку з коштів місцевого бюджету буде витрачено на дошкільну освіту – 58,5 мільйонів гривень. Закладена в ці показники й сума на харчування, яка була зафіксована на рівні 30 гривень в день для відвідувачів дошкільних закладів.

На загальну середню освіту планують витратити 44 мільйона 306 тисяч гривень. Харчування для учнів 1-4 класів, згідно проекту бюджету, буде коштувати 9 гривень в день.

У видатках в галузі освіти є такий пункт, як «Інші програми та заходи у сфері освіти», на який буде виділено 7,7 мільйонів гривень. Як пояснила начальник фінансового відділу Юлія Порецька, це утримання централізованої бухгалтерії, методичні кабінети та господарська група.

Крім цього, у проекті передбачено ремонт двох дитячих садочків, створення молодіжного центру на базі загальноосвітньої школи №3, а також капремонт навчально-виховного комплексу №2.

Видатки на відрядження у галузі освіти на 2019 рік складають 300 тисяч гривень.

- Реклама -