15 мільйонів на свята та жодних питань: у Покровську презентували бюджет на 2019 рік

- Реклама -

Сьогодні, 13  грудня, в приміщенні центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка відбулась презентація міського бюджету на 2019 рік. У такому значимому заході прийняли учать представники громадськості, депутати, квартальні, старші будинків та керівники бюджетних та комунальних підприємств.

Проект бюджету презентувала начальник фінансового відділу Юлія Порецька, яка доповіла про основні показники дохідної та видаткової частини бюджету на 2019 рік.

Потім до слова запросили міського голову Руслана Требушкіна, який докладно розповів про пріоритетні напрямки видаткової частини бюджету на наступний рік.

Так, на співфінансування проектів будівництва передбачається більше 57 мільйонів гривень;

  • на ремонт доріг – 80 мільйонів гривень;
  • на організацію міських свят з бюджету передбачається 15 мільйонів гривень;
  • на соціальний захист населення – 5 мільйонів гривень.

Цікавий той факт, що жоден представник громадськості та депутат, які повинні представляти інтереси громади, не задали жодного питання стосовно виділення колосальних коштів, а саме 15 млн гривень на організацію міських свят. В той час, як на соціальні проекти для підтримки незахищеного населення всього – 5 мільйонів.

Варто відзначити, що міський голова доповідав перед громадою не державною мовою, а російською, не зважаючи на вимоги чинного законодавства.

- Реклама -