Бюджет Покровська – 2019: на медицину з міського бюджету витратять стільки ж, скільки і на свята

- Реклама -

Сьогодні, 18 грудня, в залі засідань Покровської міської ради відбувся черговий етап презентації бюджету на 2019 рік. Цього разу обговорювали медицину і соціальний захист населення.

У залі зібралися активні мешканці, керівники та працівники комунальних закладів міста. На початку присутнім була представлена презентація, в якій було надано основні показники бюджету за 2018 рік.

Варто відзначити, що якщо у 2016 році бюджет Покровська складав 652 мільйони гривень, то у 2018 – вже 1 мільярд 45 мільйонів гривень. На 2019 рік бюджет міста заплановано на рівні 1 мільярд 620 мільйонів гривень.

Також начальник фінансового відділу Юлія Порецька розповіла, що на охорону здоров`я у наступному році планують витратити більше 100 мільйонів гривень:

«Загальний обсяг видатків по медицині склав 100,1 мільйон гривень за рахунок наступних джерел:

— більше 55 мільйонів гривень – це державна субвенція,

—  15,2 мільйона гривень – кошти місцевого бюджету (тобто витрати на медицину з міського бюджету дорівнюють витратам, запланованим на проведення різноманітних свят у Покровську у 2019 році),

26,2 мільйони гривень – це субвенції з інших міст (Мирноград, Добропілля, Селидово, Покровський, Ясинуватський, Добропільський  район тощо);

3,6 мільйона гривень – субвенції з державного бюджету на лікування окремих захворювань».

Також Юлія Порецька звернула увагу присутніх на те, що 55 мільйонів, наданих державою на охорону здоров`я, забезпечує на 70% ту потребу, яка існує в закладах. Але за рахунок субвенції з інших міст дефіциту на виплату заробітної плати не має.

- Реклама -