На Добропільщині підбили підсумки конкурсу «Від мрій до дій»

Ще 5 листопада 2018 року головою Добропільської районної ради було оголошено конкурс «Від мрій до дій» на ідею щодо покращення соціально-економічного розвитку своєї громади.

На розгляд ініціатора було представлено 6 ідей від небайдужої та активної молоді Нововодянської, Криворізької, Шилівської сільських і Святогорівської селищної рад. Треба зазначити, що активнішими виявилися Криворізька сільська та Святогорівська селищна ради, так як від їхньої молоді надійшло по дві пропозиції. При оцінюванні робіт, насамперед, враховувалися актуальність проблем сільських громад та реальність втілення запропонованих ідей у життя.

Найбільшу увагу привернули роботи Дарини Блашнікової з села Шилівка та Юлії Чучин із села Нововодяне, які і визначені переможцями конкурсу.

Дарина запропонувала ідею щодо відродження рідного краю, створення нових робочих місць, що стало б можливим, за її словами, у разі реалізації проектів «Громадський сад» та «Громадська пасіка». Цікавою є також пропозиція щодо розроблення на території громади одного із маршрутів «Зеленого туризму».

Мрією ж Юлії Чучин є створення на території села Нововодяне Парку комплексів різного функціонального призначення для організації дозвілля сільського населення, його активного відпочинку, а також раціонального використання земель.

З метою обміну досвідом та подальшої співпраці всі конкурсанти матимуть змогу зустрітися з лідерами громадських організацій області.

- Реклама -