Прикордонники розповіли про те, як минула доба на донбаських КПВВ

- Реклама -

Загалом через КПВВ прослідувало 33,4 тисячі осіб та 4,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7645 осіб та 830 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7330 осіб та 1210 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6865 осіб та 1370 транспортних засобів;

«Гнутове» –  3460 осіб та 855 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8130 осіб.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 30/65; «Мар’їнка» – 0/50; «Новотроїцьке» – 40/50; «Гнутове» – 30/50.

Учора прикордонники Краматорського загону спільно з працівниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Майорське» та «Мар’їнка» припинили дві спроби порушення правил переміщення через лінію розмежування товарів. Серед виявленого – комп’ютерні складові, наручні годинники, міксер будівельний та комплектуючі до електрообладнання. Товари, на загальну суму близько 57 тис. гривень, вилучено встановленим порядком.

Крім того, в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Гнутове» прикордонники Донецького загону на виїзд до ТОТУ, виявили в громадянина України, який їхав «Фольксвагеном» 2008 року випуску, підроблене свідоцтво про реєстрацію на автомобіль. Транспортний засіб та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.358 КК України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) передано Нацполіції.

- Реклама -